Pages Menu
Categories Menu

Zabiegi usuwające blizny

Zabiegi usuwające blizny

W Stanach Zjednoczonych, telewizja satelitarna jest bardzo mało opcji teraz, aby konsumenci mogli cieszyć garść rozrywce przed swoim telewizorem. Gdy użytkownik zdecyduje się użyć w telewizję satelitarną, tylko problem w lewo dla ciebie jest, aby wybrać firmę, które chcesz subskrybować. Top 2 firm w USA są Dish Network i Direct TV. Który jest lepszy? Pozwala nam dowiedzieć.

Na cenę usługi telewizji satelitarnej Dish Network Direct TV wygrywa łatwo. Oferują one aż o 315 kanałów za jedyne $ 66.44 miesięcznego z ich największego pakietu. Direct TV oferuje 21% mniej kanałów, ale ich cena jest wyższa o 30% od wielkości pakietu Dish Network. Z tym, Direct TV jest pobity ręce w dół przez Dish Network, ponieważ ten ostatni jest zapewnienie większej, ale kosztuje mniej.

Dla funkcji programowania HD, Dish Network znów bije Direct TV, ponieważ zapewniają do 25 kanałów w jakości HD podczas Direct TV może dostarczyć tylko 8 kanałów w programowaniu HD. Jednakże, jeśli nie masz funkcji HDTV, to porównanie nie ma znaczenia w uwagę.

Następnie należy porównać wyboru kanału z tych 2 firm. Ogólnie rzecz biorąc, obie firmy oferują wszystkie ulubione kanały jak Showtime, HBO, Cinemax i Starz. Jedyną różnicą między 2 firm jest cena. Najniższy można płacić za Direct TV jest $ 41.99. Nie  Gdy wybierzesz Okna Vetrex ma pakiet niższa niż jego cena. Tak więc, nie ma zbyt wielu możliwości wyboru dla Direct TV.

Jeśli chodzi o Dish Network, mają różnorodne pakiety dla ciebie do wyboru. Dla tych, którzy chcą tylko zapłacić trochę rozrywki z ich telewizji, mogą mieć niewielki pakiet, który jedyny koszt $ 19.99a miesięcy. Pakiet ten wypełnia Ci 70 kanałów. Istnieją również inne pakiety, które kosztują $ 29.95 miesięcznie z 235 kanałów. Pakiet ten posiada 80 więcej kanałów niż bezpośrednie TV 41,99 $ za paczkę miesięcy.

napisane przez: litery przestrzenne 3d Warszawa