Pages Menu
Categories Menu

Jak paznokcie informują nas o naszym stanie zdrowia

Jak paznokcie informują nas o naszym stanie zdrowia Dish Network nie pobiera opłat za rejestrator DVR, ale DirecTV pobiera $ 50 dla rejestratora DVR oraz $ 300 na odbiorniku HDTV. Ta kategoria jest prawdopodobnie toss się między telewizją kablową oraz telewizję satelitarną, w zależności od urządzenia peryferyjne potrzebne.

NIEZAWODNOŚĆ

Niezależne badania stopy przestojów telewizji kablowej przy około 3% rocznie, podczas gdy telewizory satelitarne średnio około 1% rocznie. W ciągu ostatnich pięciu lat, subiektywna ocena satysfakcji klientów firm telewizji kablowej stawki na poziomie "dobry" do "Zły", a obie firmy telewizji satelitarnej ocenić wyższe w ogólnej satysfakcji. Ponownie, telewizja kablowa wychodzi niższa niż satelitarnej TV.

Na podstawie tego prostego cztery punktowej skali ocen, telewizja kablowa wyjdzie niższy w każdej kategorii z wyjątkiem jednego, gdzie jest to "może". Jeżeli warunki wymienione w Twojej okolicy są podobne, może warto rozważyć zamiar ulubionego operatora satelitarnego, jak wiele robią inni. Technologia nadal rozwijać, a więc wydaje się, że telewizja kablowa nie jest krawędź tnąca. W przypadku sprzętu będzie kierował w przyszłości jest zgadywać.

Jednakże, jeśli mieszkasz, gdzie nie można uzyskać programów satelitarnych, albo nie oglądać więcej niż kilka koncertów miesięcznie i koszty kabli są mniej kosztowne. Lub jeśli po prostu wolą możliwość oglądania wszystkiego w formie, albo jeśli chcesz nagrywać programy do późniejszego odtwarzania, a następnie telewizor jest mądrzejszy wybór, z większą ilością programów dla pieniędzy, lepszą jakość dźwięku i obrazu oraz możliwość nagrywania w cyfrowy format.

napisane przez: